Obchodní podmínky

Veškerá data zákazníků a informace o jejich zájmech, se kterými přijdu do styku během naší spolupráce, uchovám v tajnosti.


Ceník (nejsem plátcem DPH):


Agenda GDPR: Analýza dopadu a návrh implementace GDPR.
cena dohodou

Balíček CERT: Pořízení či obnova elektronického podpisu. Nastavení elektronického podpisu emailů a souborů PDF v systémech Windows, Apple a Android. Možnost provedení práce prostřednictvím vzdáleného přístupu.

1 000 - 2 500 Kč

(dle náročnosti)

Balíček ADVOKÁT: Pořízení či obnova kvalifikovaného a komerčního certifkátu. Nastavení elektronického podpisu emailů a souborů PDF. Konfigurace účtu advokáta na serveru CzechPOINT pro provádění autorizované konverze. Nastavení této konverze a její proškolení. Možnost provedení práce prostřednictvím vzdáleného přístupu.

1 500 - 3 500 Kč

(dle náročnosti)

Balíček LÉKAŘ: Pořízení či obnova elektronického podpisu. Nastavení elektronického podpisu emailů a souborů PDF. Nastavení přístupu k portálům zdravotních pojišťoven. Zajištění agendy eRecept. Možnost provedení práce prostřednictvím vzdáleného přístupu.

1 500 - 3 500 Kč

(dle náročnosti)

Balíček EET: Nastavení portálu EET. Nastavení nejpoužívanějších aplikací na PC, tabletu či smartphonu (FREE i placených). 1 500 - 3 000 Kč

Hodinová sazba pro nespecifikované činnosti:

  • PLUS dopravné (Praha, Ústecký kraj):
  • PLUS dopravné (ostatní kraje)

700 Kč / hodina

  • 500 Kč
  • 8 Kč / km

Paušální platby:
cena dohodou
Vypracování a realizace IT projektu: cena dohodou

Ceny certifikátu nejsou zahrnuty, jsou účtovány příslušnou certifikační autoritou
-